Properties rent

Wszystkie nieruchomości

od 

75€

za dzień

Ekskluzywny Apartament MAR y SOL położony w Gran Alacant w pobliżu Alicante w południowej Hiszpanii – tylko 10 minut drogi autem w regionie autonomicznym Walencji

od 

75

za dzień

Nowoczesny, luksusowy apartament „ TRES SUERTES „ położony w nadmorskim kurorcie Torrevieja w Hiszpanii na słynnym wybrzeżu Costa Blanca.

od 

75

za dzień

Ekskluzywny Apartament MILAGROSO położony pod samym Alicante w Hiszpanii – 10 minut drogi autem, w miejscowości Gran Alacant w regionie Walencji.

od 

45

za dzień

Apartament BAJO DEL SOL w Hiszpanii w mieście Torrevieja – to uroczy bungalow położony w typowej zabudowie hiszpańskiej otoczony egzotyczną roślinnością.

od 

45

za dzień

Elegancki, nowoczesny  apartament DOS PLAYAS. Trzy sypialnie z niezależną kuchnią i wygodnym salonem.  Usytuowany w świetnej lokalizacji pomiędzy dwoma plażami…

od 

45

za dzień

Apartament usytuowany w mieście Torrevieja w cichej, spokojnej dzielnicy z widokiem na basen położonym pośród wspaniałej egzotycznej roślinności.

od 

45

za dzień

Zapraszamy do nowego apartamentu położonego nad samym morzem w otoczeniu ciekawych zatoczek i cudownej dzikiej roślinności oraz złotej plaży ciągnącej się ponad trzy km. La Mata w miasteczku Torrevieja.