AmaDeCosta – od Costa Blanca poprzez Costa Calida – to firma z wieloletnim doświadczeniem zajmująca się kompleksową obsługą nieruchomości w Hiszpanii.

Nasz zespół tworzą profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie obrotu i wynajmu nieruchomości w Hiszpanii.

Od wielu lat mieszkamy w Hiszpanii,  kochamy ten kraj jego przepiękne piaszczyste  wybrzeże, lazurowe morze, gorący klimat ale i swoją pracę, którą wykonujemy z pasją!

W przyszłości planujemy powiększyć obszar obsługiwanego terenu na całe południowo-wschodnie wybrzeże Hiszpanii. Firma AmaDeCosta prowadzi szeroko zakrojone działania i kampanie marketingowe, mające na celu zwiększenie rozpoznawalności firmy i zapewnienie wysokiego poziomu świadczonych usług.

Dla zapewnianie doskonałej obslugi jak i profesjonalizmu w dziedzinie wynajmu i zarządzania nieruchomościami posługujemy się biegle trzema językami polskim, hiszpańskim i angielskim.

Zapewniamy Profesjonalną obsługę nieruchomości

Jeśli posiadasz nieruchomość w Hiszpanii i wykorzystujesz ją w celach mieszkaniowych lub z przeznaczeniem na wynajem turystyczny oferujemy specjalny zakres usług. Zajmujemy się profesjonalnie obsługą nieruchomości więc możesz być spokojny o Swoją inwestycję.

Profesjonalna Obsługa Apartamentów

 • opieka nad nieruchomością która zapewni spokój dla właściciela mieszkającego daleko od niej

 • naprawa wszelkich usterek, konserwacje / załatwianie fachowców

 • obsługa wynajmu turystycznego

 • pozyskiwanie gości / klientów

 • profesjonalne sprzątanie apartamentów po i przed przybyciem gości

 • pełna obsługa gości / pomoc i opieka w każdej sytuacji

 • profesjonalny kontakt z gośćmi w preferowanym przez nich języku

 • zakwaterowanie i wykwaterowanie gości

 • transfer z i na lotnisko , wynajem aut do apartamentów

 • tłumaczenie dokumentów i innych tekstów z języka hiszpańskiego na polski

 • doradzimy co i gdzie warto zwiedzić i zobaczyć. Udzielimy wszelkich wskazówek.

 • oferujemy najwyższy standard obsługi w języku polskim, hiszpańskim, angielskim, niemieckim i francuskim.

 • profesjonalne sesje zdjęciowe , produkcja filmów z apartamentów i okolic

Pełny wachlarz naszej działalności dostępny wraz z cennikiem

Zainwestuj w Hiszpanii razem z nami

Z nami możesz zakupić, sprzedać lub wynająć  nieruchomość na gorącym wybrzeżu Morza Śródziemnego w Hiszpanii w jej najcieplejszych  rejonach.

Kupno

Pragniesz zamieszkać w Hiszpanii ??

Chcesz zainwestować w Hiszpańskie nieruchomości?

Trafiłeś idealnie. Poszukujemy nieruchomości według Twoich kryteriów i przedstawiamy idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb kompleksową ofertę. Załatwiamy wszelkie kwestie urzędowe, meldunkowe, wymagane dokumenty na terenie Hiszpanii, NR NIE, działania organizacyjne i szereg działań prowadzących do zakupu nieruchomości. Oferujemy usługi księgowe i rozliczeniowe z zakresu posiadania nieruchomości, bankowe związane m.in z założeniem konta i uzyskaniem kredytu, wymagane ubezpieczenia, licencje. Załatwiamy pozwolenia na wędkarstwo i wiele, wiele innych. Z nami nie tylko kupisz nieruchomość ale także spełnimy wszystkie Twoje wakacyjne marzenia.

Sprzedaż

Posiadasz nieruchomość na sprzedaż?

Chcesz sprzedać dom, apartament lub wille z zyskiem?

Oferujemy szeroki wachlarz usług wspomagających sprzedaż nieruchomości. Profesjonalnie przygotowujemy nieruchomości do sprzedaży. Nasi eksperci wykonują usługę home staging’u  nieruchomości podnosząc jej wartość wizualną a zarazem i finansową. Nasz ekspert wykonuje na profesjonalnym sprzęcie sesję zdjęciową tak przygotowanej nieruchomości oraz film w najwyższej jakości 4K by w pełni zaprezentować cały potencjał Twojej nieruchomości. Do całości dokładamy wysokiej jakości profesjonalny opis nieruchomości wykonany w dostępnych na stronie językach. Tak przygotowany materiał trafia na naszą stronę internetową by dotrzeć do potencjalnych klientów. Współpracujemy z liczymi agencjami nieruchomości. Wszystko to by zapewnić sprawną, profesjonalną obsługę na wysokim poziomie.

Wynajem

Posiadasz nieruchomość w Hiszpanii?

Chcesz zarobić na jej wynajmie?

W Amadecosta dzięki szeroko zakrojonym działaniom marketingowym wspieramy proces wynajmu nieruchomości naszych klientów. Jeśli posiadzasz nieruchomość w Hiszpanii ale nie korzystasz z niej przez cały rok, badź jesteś inwestorem, który kupuje nieruchomości na wynajem wakacyjny mamy specjalną usługę dla Ciebie. Zajmujemy się zarządzaniem nieruchomościami, ich wynajmem, bieżącymi naprawami, obsługą gości ich zakwaterowaniem, transferem z lotniska i na lotnisko. Na potrzeby wynajmu Państwa nieruchomości oferujemy profesjonalne wykonanie zdjęć i filmów przez naszego eksperta, home staging i opis nieruchomości w dostępnych na stronie językach. Całość przygotowanej w ten sposób oferty umieszczamy na naszej stronie internetowej i oferujemy potencjalnym wynajmującym.

Zespół naszych specjalistów zapewni Ci kompleksowe wsparcie w kupnie, sprzedaży i wynajmie Twojej nieruchomości.

Amadecosta to nie tylko wsparcie w procesie kupna, sprzedaży lub wynajmu nieruchomości to także  usługi turystyczne – wynajem aut , transfer z i na lotnisko oraz wycieczki turystyczne.

Z nami każdy turysta zwiedzi najpiękniejsze zakątki Hiszpańskich wybrzeży. Nasza szeroka oferta to nie tylko wycieczki po okolicy ale także informacje o tym co, gdzie i kiedy zobaczyć. Wieloletnie doświadczenie i wiedza pozwalają nam pokazać całe piękno tej części Hiszpanii. Odkryliśmy wiele pięknych miejsc które chcielibyśmy Państwu pokazać.

Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy pełne zadowolenie naszych klientów! Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie ! Jesteśmy elastyczni i otwarci na wszelkie sugestie, innowacje a od Siebie dajemy pełen profesjonalizm!

Dołącz do Nas i ciesz się urokiem bycia inwestorem, wczasowiczem bądź rezydentem Hiszpanii!

Skontaktuj się z Nami

Pakuj walizki i w drogę ! Pełna przygód Hiszpania czeka na Ciebie.